A winkler raktározási és logisztikai koncepciója

Nagy teljesítőképességű raktározási és logisztikai koncepciónknak köszönhetően a szükséges cserealkatrészek a lehető legrövidebb időn belül megérkeznek ügyfeleinkhez.

Központi raktár

A winkler három központi raktárában, amelyek Ulm, Kassel és Bécs városaiban találhatók, több mint 200 000 alkatrészt készletezünk tehergépjárművekhez, pótkocsikhoz, félpótkocsikhoz, autóbuszokhoz, kisteherautókhoz, villástargoncákhoz és mezőgazdasági gépekhez. A központi raktárakban dolgozó munkatársaink felelősek a kirakodásért, az áruk átvételéért és a megfelelő formaságok lebonyolításáért. A beérkező áruk ellenőrzése és betárolása, valamint a komissiózás és a készletkönyvelés elvégzése a mindennapi munka részét képezik.

A munkatársak gondoskodnak az áruk szakszerű csomagolásáról és berakodásáról. Ennek során a legkorszerűbb technikát alkalmazzuk az ergonomikus és biztonságos munkahely garantálása érdekében. A központi raktárakban a munkaidő két műszakra oszlik, éjszakai műszak nélkül. Itt gyakorlatias, megbízható és csapatorientált munkavégzésre van szükség.

Üzemi raktárak

A három központi raktár mellett a winkler telephelyein is vannak raktárak, amelyek a termékkínálatunk nagy részét le tudják fedni. Az üzemi raktárakban az ügyfeleinknek szánt pótalkatrészek közvetlenül a helyszínen előkészíthetők a kiszállításra. Értékesítő csapatunk megerősítése érdekében az üzemi raktárakban dolgozó munkatársaink magukra vállalják a kirakodás, az áruátvétel és a megfelelő formaságok lebonyolítása feladatait. A beérkező áruk ellenőrzése és betárolása, valamint a komissiózás és a készletkönyvelés elvégzése a mindennapi munka részét képezik.

A munkatársak gondoskodnak az áruk szakszerű csomagolásáról és a megfelelő szállítóeszközbe való berakodásáról. Itt a jó fizikai erőnlét mellett mindenekelőtt gyakorlatias, megbízható és csapatorientált munkavégzésre van szükség.

winkler - Logisztika film

Nézze meg Ön is, hogyan működik a logisztikánk! A legkisebb csavartól a legnagyobb üzemanyagtartályig 15 000 rendelési tétel kel útra minden egyes nap.

A megfelelő hely a raklapok profijai számára

Szeretné üstökön ragadni és előrevinni a dolgokat? Ha igen, tegye meg a következő lépést velünk! Sikerünk alapja ugyanis az Ön tapasztalata. Mi gondoskodunk arról az érzésről, hogy a megfelelő helyre kerültél.

Fontos számunkra

Aktuális

Szimpátia

Kultúránk személyes, közvetlen és emberi. Így biztosíthatjuk munkatársainknak azt a kellemes érzést, hogy a megfelelő helyre kerültek. Számunkra fontos a harmonikus, tiszteletteljes és becsületes együttműködés.

Aktuális

Tettvágy

A winklernél szeretjük azt, amit csinálunk. Számunkra a legfontosabb termékeink és szolgáltatásaink minősége. Büszkék vagyunk nagy technikai szakértelmünkre, amit egyébként folyamatosan bővítünk is.

Aktuális

Megbízhatóság

A fenntartható gazdálkodás és felelősségteljes cselekvés útján hosszú távú sikerekre törekszünk. Ebből adódóan munkatársainknak biztonságos munkahelyet, rendkívüli szociális juttatásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk.

Munkaköreink

Még több információ