Járműtechnika a winklernél

A ludwigsburgi székhelyű winkler Fahrzeugtechnik haszongépjárművek, építőipari, speciális és mezőgazdasági gépek, valamint villástargoncák javítására összpontosít, és egyike a kevés tengelyjavító szakcégnek Németországban.

Szolgáltatásaink köre

Szolgáltatásaink körébe tartozik a haszongépjárművek szervizelése, a speciális járművek gyártása, az egyengetési technika, a hegesztéstechnika és a forgácsolás. Ha a járművázak, pótkocsik, félpótkocsik, építőgépek, daruk vagy gépek szerkezeti alkatrészei elgörbülnek, akkor műszaki munkatársaink visszahajlítják azokat eredeti formájukba. Vizsgázott és tanúsított hegesztési szakvállalkozásként ezen a téren is garantáljuk a legkiválóbb minőségű megmunkálást. Az egyengető és hegesztési munkák elvégzése után forgácsoló részlegünk munkatársai minden elhasználódott vagy sérült járműalkatrészt és összetevőt újra formába hoznak. Az adott területen szerzett tapasztalat mellett csapatmunkára és motivációra is szükség van.

Speciális javítások

Ludwigsburgi műszaki profijaink újra működőképessé teszik a mindenfajta, bármilyen gyártmányú haszongépjárműveket, valamint azok részegységeit. Ezenkívül ipari gépek és berendezésrészek felújítását is elvégezzük. Legyen szó tengelyekről, haszongépjárművekről, építő- és mezőgazdasági gépekről, nem kötött pályás anyagmozgatási technikáról vagy hidraulikáról, tapasztalt munkatársaink bármilyen karbantartási vagy javítási munkát, valamint átalakításokat is elvégeznek. A korszerű műszaki berendezéseknek és célszerszámoknak, valamint minősített munkatársainknak köszönhetően a szokásostól eltérő javítási lehetőségeket is egy kézből kínálhatunk Önnek.

A megfelelő hely szívvel-lélekkel dolgozó technikusoknak

Szeretné üstökön ragadni és előrevinni a dolgokat? Ha igen, tegye meg a következő lépést velünk! Sikerünk alapja ugyanis az Ön tapasztalata. Mi gondoskodunk arról az érzésről, hogy a megfelelő helyre kerültél.

Fontos számunkra

Aktuális

Szimpátia

Kultúránk személyes, közvetlen és emberi. Így biztosíthatjuk munkatársainknak azt a kellemes érzést, hogy a megfelelő helyre kerültek. Számunkra fontos a harmonikus, tiszteletteljes és becsületes együttműködés.

Aktuális

Tettvágy

A winklernél szeretjük azt, amit csinálunk. Számunkra a legfontosabb termékeink és szolgáltatásaink minősége. Büszkék vagyunk nagy technikai szakértelmünkre, amit egyébként folyamatosan bővítünk is.

Aktuális

Megbízhatóság

A fenntartható gazdálkodás és felelősségteljes cselekvés útján hosszú távú sikerekre törekszünk. Ebből adódóan munkatársainknak biztonságos munkahelyet, rendkívüli szociális juttatásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk.

Munkaköreink

Még több információ