Marketingkommunikációs asszisztens (férfi/nő/egyéb)

Élvezed a kreatív csapatmunkát? Szeretsz írni és tervezni, nyitott vagy az emberek felé, és tehetséges szervező vagy? Akkor kezdd el most nálunk a marketingkommunikációs asszisztensi képzést.

A feladataid

A képzés során részletesen megismerheted a vállalatot és annak termékeit. A marketing mellett más részlegeken is dolgozhatsz, és megtanulhatod, hogyan kell a marketingintézkedések koncepcióit kidolgozni és aktívan megvalósítani. Feladatod témakörei a közvetlen és online marketingtől kezdve a rendezvények szervezésén át a grafikai tervezésig és a marketingszövegek megírásáig terjednek.

Megismerheted a marketingkommunikáció minden szakterületét, és ügynökségekkel, fotósokkal és nyomdákkal dolgozhatsz együtt. Lehetőséged van kommunikációs menedzsment szakirányú kiegészítő képesítés megszerzésére is.

Amit magaddal hozol

Előfeltételek:
Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség

Elvárások:
Strukturált gondolkodás- és cselekvésmód, jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség, szervezőkészség, kreativitás és nyitottság mások felé.

Képzési állomások

Marketing, diszpozíció/beszerzés, üzleti folyamatok, raktár és logisztika, pénzügy és számvitel, személyzet, értékesítés.

A képzést követően

A szakmai gyakorlat után különböző lehetőségeket kínálunk neked marketingosztályunkon, például a nyomtatott sajtó, a sajtó- és PR, az online és direkt marketing, valamint a vállalati kommunikáció területén.

A gyakornokaink mondják

„A legjobban azt szeretem a winklernél eltöltött képzésben, hogy gyakornokként mind szakmailag, mind emberileg támogatnak. A változatos és önálló munka különösen szórakoztató.“

Swetlana Lach, Marketingkommunikációs asszisztens gyakornok

Előnyeink

Ausztriai és svájci telephelyeinken eltérő lehet

Work Life Balance

Dank unserer mitarbeiter- und familienfreundlichen Arbeitszeit können unsere Mitarbeitern diese abhängig vom Tätigkeitsbereich flexibel gestalten.

Urlaubs- und Weihnachtsgeld

winkler gewährt den Mitarbeiter Urlaubs- und Weihnachtsgeld. Dies wird im Juni beziehungsweise im November ausbezahlt.

Mitarbeiter-App

Die winklerApp ist eine Plattform, auf der sich unsere Mitarbeiter austauschen können und Neuigkeiten rund um das Unternehmensgeschehen erfahren. Bereits vor Eintritt erhalten Mitarbeiter einen Zugang zur Mitarbeiter-App.

30 Urlaubstage

Urlaubstage

Unsere Mitarbeiter können in Abstimmung mit dem Vorgesetzten ihren Urlaub beliebig nehmen. Der Urlaubsanspruch liegt über dem gesetzlichen Mindesturlaub.

Urlaubstage

több megjelenítése kevesebb megjelenítése

Egyéb szakmai képzési lehetőségek

Szívesebben tanulnál?

A winklernél különböző karrierutakat választhatsz, hiszen a különböző szakképzések mellett lehetőséged van arra is, hogy duális képzés keretében tanulj. A gyakornokoknak szóló áttekintő oldalunkon foglaltuk össze tanulmányi programjainkat.

Még több információ