Raktárlogisztikai szakember (férfi/nő/egyéb)

Tehergépkocsikhoz, autóbuszokhoz és mezőgazdasági gépekhez mintegy 200 000 cserealkatrészt tartunk raktáron – a legkisebb csavartól a több tonnás tengelyekig. Raktárlogisztikai szakemberként biztosítod, hogy ügyfeleink időben és a megfelelő mennyiségben kapják meg áruikat.

A feladataid

Raktár- és logisztikai csapatainkban megtanulhatod, hogyan kell a haszongépjármű-alkatrészek széles választékát tárolni, komissiózni és csomagolni, egészen a pontos kiszállításig. Leendő szakemberként tisztában vagy az informatikai rendszereinkkel, és részt veszel a logisztikai folyamatok megtervezésében és szervezésében. Emellett megszerzed a targoncavezetői engedélyt, és megtanulod, hogyan kell kezelni a targoncákat.

Amit magaddal hozol

Előfeltételek
jó középiskolai végzettség vagy középfokú iskolai végzettség / szakközépiskolai végzettség

Elvárások
Jó felfogóképesség, csapatban való munkavégzésre való képesség, világos és vidám természet, szervezőkészség és számítógépes ismeretek, érdeklődés a logisztikai eljárások és folyamatok iránt, elkötelezettség és segítőkészség.

Képzési állomások

Áruátvétel, áruk kiléptetése, szállítás, komissiózás, logisztika, értékesítés, diszpozíció/beszerzés.

A képzést követően

A szakmai gyakorlat után felelősségteljes munkalehetőségekre számíthatsz valamenynyi raktári területen. A raktárlogisztikai szakemberek központi raktárainkban vagy a telpehelyek üzemi raktáraiban dolgoznak.

A gyakornokaink mondják

„A winklernél az az érzésem, hogy szívesen adják át a tudást. Még ha a dolgok nem mennek mindig tökéletesen – akár az iskolában, akár a munkahelyen –, mindig van valaki, aki segít.”

Andreas Hermann, Raktárlogisztikai szakember képzés

Előnyeink

Ausztriai és svájci telephelyeinken eltérő lehet

Work Life Balance

Dank unserer mitarbeiter- und familienfreundlichen Arbeitszeit können unsere Mitarbeitern diese abhängig vom Tätigkeitsbereich flexibel gestalten.

Urlaubs- und Weihnachtsgeld

winkler gewährt den Mitarbeiter Urlaubs- und Weihnachtsgeld. Dies wird im Juni beziehungsweise im November ausbezahlt.

Mitarbeiter-App

Die winklerApp ist eine Plattform, auf der sich unsere Mitarbeiter austauschen können und Neuigkeiten rund um das Unternehmensgeschehen erfahren. Bereits vor Eintritt erhalten Mitarbeiter einen Zugang zur Mitarbeiter-App.

30 Urlaubstage

Urlaubstage

Unsere Mitarbeiter können in Abstimmung mit dem Vorgesetzten ihren Urlaub beliebig nehmen. Der Urlaubsanspruch liegt über dem gesetzlichen Mindesturlaub.

Urlaubstage

több megjelenítése kevesebb megjelenítése

Egyéb szakmai képzési lehetőségek

Szívesebben tanulnál?

A winklernél különböző karrierutakat választhatsz, hiszen a különböző szakképzések mellett lehetőséged van arra is, hogy duális képzés keretében tanulj. A gyakornokoknak szóló áttekintő oldalunkon foglaltuk össze tanulmányi programjainkat.

Még több információ