Karosszéria- és járműszerkezet-szerelő (férfi/nő/egyéb)

Rajongasz az autókért, és szeretsz bütykölni és csavarozni? Akkor miért ne lehetne a hobbidból hivatásod a winklernél!

A feladataid

Karosszéria- és járműszerkezet-szerelőként járműveket, karosszériát, járműalkatrészeket és alvázakat építesz át, valamint baleseti károkat javítasz. A jármű hibaelemzése szintén a feladataid közé tartozik.

A haszongépjárművek javítására szakosodott ludwigsburgi üzemünkben mindent megtanulsz a jövőbeli szakmádhoz. Egy tapasztalt haszongépjármű-szakértőkből álló csapatban az első naptól kezdve a csapat része leszel, és lépésről lépésre veszed át a felelősséget.

Amit magaddal hozol

Előfeltételek
Legalább jó középiskolai végzettség vagy középfokú iskolai végzettség / szakközépiskolai végzettség

Elvárások
Jó szövegértés, koncentrálóképesség, a technológia iránti vonzalom és a gépjárművek és haszongépjárművek iránti szenvedély, kézügyesség és az autóelektronika iránti érdeklődés, fizikai alkalmasság és állóképesség.

Képzési állomások

Ipari targoncatechnológia/forgácsolóműhely, hidraulikus javítás, haszongépjárművek javítása, vázjavítás

A képzést követően

A képzés után biztos állást kínálunk a haszongépjármű-javítás területén.

A gyakornokaink mondják

„Azért döntöttem a szakmai gyakorlat mellett, mert mindig is szerettem volna valami kézműipari munkát végezni. A munka nagyon szórakoztató, és a kollégák mindig készségesen segítenek, ha valami nem sikerül azonnal.”

Daniel Tcaci, karosszéria- és járműszerkezet-szerelő tanuló.

Előnyeink

Ausztriai és svájci telephelyeinken eltérő lehet

Work Life Balance

Dank unserer mitarbeiter- und familienfreundlichen Arbeitszeit können unsere Mitarbeitern diese abhängig vom Tätigkeitsbereich flexibel gestalten.

Urlaubs- und Weihnachtsgeld

winkler gewährt den Mitarbeiter Urlaubs- und Weihnachtsgeld. Dies wird im Juni beziehungsweise im November ausbezahlt.

Mitarbeiter-App

Die winklerApp ist eine Plattform, auf der sich unsere Mitarbeiter austauschen können und Neuigkeiten rund um das Unternehmensgeschehen erfahren. Bereits vor Eintritt erhalten Mitarbeiter einen Zugang zur Mitarbeiter-App.

30 Urlaubstage

Urlaubstage

Unsere Mitarbeiter können in Abstimmung mit dem Vorgesetzten ihren Urlaub beliebig nehmen. Der Urlaubsanspruch liegt über dem gesetzlichen Mindesturlaub.

Urlaubstage

több megjelenítése kevesebb megjelenítése

Egyéb szakmai képzési lehetőségek

Szívesebben tanulnál?

A winklernél különböző karrierutakat választhatsz, hiszen a különböző szakképzések mellett lehetőséged van arra is, hogy duális képzés keretében tanulj. A gyakornokoknak szóló áttekintő oldalunkon foglaltuk össze tanulmányi programjainkat.

Még több információ