Irodavezető ügyintéző (férfi/nő/egyéb)

Ha szívesen végzel ügyintézői tevékenységet, akkor tájékozódj irodavezető ügyintéző képzésünkről. Már az első naptól kezdve kamatoztathatod az olyan erősségeidet, mint a lelkesedés és a kommunikációs készség.

A feladataid

Beilleszkedsz a különböző csapatokba, és minden részlegen, például a pénzügyi és számviteli, logisztikai, termékmenedzsment/beszerzési osztályon fogsz dolgozni, és aktívan részt veszel a napi üzletmenetben. Ezáltal mély betekintést nyerhets vállalatunkba és a termékek széles skálájába. Fokozatosan saját feladatokat és projekteket fogsz átvenni – támogatni fogjuk a fejlődésedet azzal, hogy már a korai szakaszban felelősséggel ruházunk fel.

A Vállalati központ a képzés során a hangsúly a pénzügyekre és a számvitelre helyeződik, és a számvitel témakörében olyan szakmai ismereteket sajátíthatsz el, mint a bejövő és kimenő fizetések feldolgozása/lekönyvelése, a fizetési eltérések tisztázása, a pert megelőző és bírósági felszólítási eljárások lefolytatása, a havi pénzügyi kimutatások elkészítése.

A Központi raktár elsősorban a raktári könyveléssel, a bejövő és kimenő árukkal, valamint a szállítással fogsz foglalkozni, és megismerkedhetsz a reklamációk feldolgozásával.

Amit magaddal hozol

Előfeltételek:
legalább középfokú iskolai végzettség / szakközépiskolai végzettség

Elvárások:
Kommunikációs és csapatmunkára való képesség, jó szövegértési készség, jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség, szervezőkészség, számok megértése, alapos és rendszerezett munka

Képzési állomások

Pénzügy és számvitel, diszpozíció/beszerzés, üzleti folyamatok, raktár és logisztika, emberi erőforrások, marketing

A képzést követően

A képzés után a helyszíntől függően különböző munkalehetőségeket kínálunk neked, pl. a kereskedelmi adminisztrációban, a raktári könyvelésben, a reklamációban vagy a főkönyvi könyvelés vevő és szállítók részlegének munkatársaként.

A gyakornokaink mondják

„Sok különböző területet végigjárhatok, nemcsak a saját üzememben, hanem a központi irodában is. Mindenhol előtérbe helyeződik a csapatmunka, amit különösen szeretek a winklernél.”
Julia Wiedersatz, Irodavezető ügyintéző képzés

Egyéb szakmai képzési lehetőségek

Előnyeink

Ausztriai és svájci telephelyeinken eltérő lehet

Work Life Balance

Dank unserer mitarbeiter- und familienfreundlichen Arbeitszeit können unsere Mitarbeitern diese abhängig vom Tätigkeitsbereich flexibel gestalten.

Urlaubs- und Weihnachtsgeld

winkler gewährt den Mitarbeiter Urlaubs- und Weihnachtsgeld. Dies wird im Juni beziehungsweise im November ausbezahlt.

Mitarbeiter-App

Die winklerApp ist eine Plattform, auf der sich unsere Mitarbeiter austauschen können und Neuigkeiten rund um das Unternehmensgeschehen erfahren. Bereits vor Eintritt erhalten Mitarbeiter einen Zugang zur Mitarbeiter-App.

30 Urlaubstage

Urlaubstage

Unsere Mitarbeiter können in Abstimmung mit dem Vorgesetzten ihren Urlaub beliebig nehmen. Der Urlaubsanspruch liegt über dem gesetzlichen Mindesturlaub.

Urlaubstage

több megjelenítése kevesebb megjelenítése

Szívesebben tanulnál?

A winklernél különböző karrierutakat választhatsz, hiszen a különböző szakképzések mellett lehetőséged van arra is, hogy duális képzés keretében tanulj. A gyakornokoknak szóló áttekintő oldalunkon foglaltuk össze tanulmányi programjainkat.

Még több információ