Mechanik budowy pojazdów i nadwozi (m/ż)

Lubisz samochody i chętnie majsterkujesz? Z firmą winkler Twoje hobby może stać się zawodem!

Twoje zadania

Jako mechanik konstrukcji pojazdów i nadwozi będziesz przebudowywać ramy pojazdów, elementy pojazdów i podwozi oraz usuwać uszkodzenia powstałe na skutek wypadków. Analiza błędów pojawiających się w pojeździe również będzie należeć do Twoich zadań.

W naszym zakładzie technicznym w Ludwigsburgu specjalizującym się w naprawach pojazdów użytkowych nauczysz się wszystkiego, co potrzebne w Twoim przyszłym zawodzie. W zespole doświadczonych specjalistów ds. pojazdów użytkowych od pierwszego dnia pracy będziesz częścią zespołu i krok po kroku będziesz przejmować odpowiedzialność.

Czego oczekujemy

Warunki
Ukończenie ogólnej szkoły średniej z wynikiem co najmniej dobrym lub ukończenie szkoły średniej przygotowującej do podjęcia kształcenia zawodowego na poziomie średnim

Wymagania
Zdolność uczenia się, zdolność koncentracji, zamiłowanie do technologii i pasja do pojazdów mechanicznych i użytkowych, zdolności manualne i zainteresowanie systemami elektroniki pojazdowej, sprawność fizyczna i wytrzymałość

Miejsca kształcenia

Wózki przemysłowe / tokarki, naprawa instalacji hydraulicznych, naprawa pojazdów użytkowych, naprawa ram

Po zakończeniu kształcenia

Po zakończeniu praktyki proponujemy Ci pewne zatrudnienie w dziale napraw pojazdów użytkowych.

Nasi praktykanci mówią

„Zdecydowałem się na to kształcenie, ponieważ zawsze chciałem majsterkować. Praca jest fajna i koledzy są zawsze gotowi do pomocy, gdy coś nie działa od razu.”

Daniel Tcaci, praktykant mechanik konstrukcji pojazdów i nadwozi

Nasze korzyści

Work Life Balance

Dzięki przyjaznym dla pracowników i ich rodzinom godzin pracy nasi pracownicy mogą elastycznie ustalać godziny pracy w zależności od zakresu swoich obowiązków.

Dodatki urlopowe i świąteczne

winkler gwarantuje swoim pracownikom dodatki urlopowe i świąteczne. Są one wypłacane w czerwcu lub listopadzie.

Aplikacja dla pracowników

winklerApp to platforma wymiany informacji przeznaczona dla naszych pracowników. Pracownicy otrzymują dostęp do niej jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

30 dni urlopowych

Dni urlopowe

Nasi pracownicy mogą w porozumieniu z przełożonym wykorzystywać urlopy wedle własnego uznania. Wymiar przysługującego urlopu jest wyższy niż ustawowe minimum.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pozostałe kierunki kształcenia zawodowego

A może jednak studia?

W firmie winkler możesz wybrać różne ścieżki kariery, ponieważ oprócz różnych praktyk zawodowych proponujemy Ci również możliwość ukończenia studiów dwutorowych. Na naszej stronie dla praktykantów znajdziesz przegląd proponowanych przez nas programów studiów.

Dowiedz się jeszcze więcej

 Usuń zaznaczone