Wykwalifikowany pracownik logistyki magazynowej (m/ż)

W magazynie stale mamy około 200.000 części zamiennych do pojazdów ciężarowych, autobusów i maszyn rolniczych – od najmniejszej śrubki po ważące kilka ton osie. Jako specjalista ds. logistyki magazynowej zadbasz o to, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia na czas i we właściwej ilości.

Twoje zadania

Pracując w naszych zespołach magazynowych i logistycznych, nauczysz się jak przechowywać, kompletować i pakować najróżniejsze części do pojazdów użytkowych, dowiesz się też, jak terminowo realizować wysyłki. Jako przyszły specjalista zapoznasz się z naszymi systemami informatycznymi, będziesz też współpracować z osobami planującymi i organizującymi procesy logistyczne. Zdobędziesz również uprawnienia na wózki widłowe i nauczysz się obsługiwać wózki transportowe.

Czego oczekujemy

Warunki
Ukończenie ogólnej szkoły średniej z wynikiem dobrym lub ukończenie szkoły średniej przygotowującej do podjęcia kształcenia zawodowego

Wymagania
Zdolność uczenia się i pracy zespołowej, pogodne usposobienie, zdolności organizacyjne i w obszarze IT, zainteresowanie procedurami i procesami logistycznymi, zaangażowanie i gotowość do działania

Miejsca kształcenia

Przyjęcie i wydanie towarów, wysyłka, kompletacja, logistyka, sprzedaż, zaopatrzenie/zakupy

Po zakończeniu kształcenia

Po ukończeniu kształcenia czekają na Ciebie odpowiedzialne stanowiska w całym obszarze gospodarki magazynowej. Specjaliści ds. logistyki magazynowej pracują w naszych magazynach centralnych lub w magazynach oddziałów na miejscu.

Nasi praktykanci mówią

„W firmie winkler można wyczuć chęć dzielenia się wiedzą. Nawet jeśli w szkole czy w zakładzie nie wszystko idzie jak trzeba, zawsze znajdzie się ktoś, kto może pomóc”.

Andreas Hermann odbywający praktykę w zakresie logistyki magazynowej

Nasze korzyści

Work Life Balance

Dzięki przyjaznym dla pracowników i ich rodzinom godzin pracy nasi pracownicy mogą elastycznie ustalać godziny pracy w zależności od zakresu swoich obowiązków.

Dodatki urlopowe i świąteczne

winkler gwarantuje swoim pracownikom dodatki urlopowe i świąteczne. Są one wypłacane w czerwcu lub listopadzie.

Aplikacja dla pracowników

winklerApp to platforma wymiany informacji przeznaczona dla naszych pracowników. Pracownicy otrzymują dostęp do niej jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

30 dni urlopowych

Dni urlopowe

Nasi pracownicy mogą w porozumieniu z przełożonym wykorzystywać urlopy wedle własnego uznania. Wymiar przysługującego urlopu jest wyższy niż ustawowe minimum.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pozostałe kierunki kształcenia zawodowego

A może jednak studia?

W firmie winkler możesz wybrać różne ścieżki kariery, ponieważ oprócz różnych praktyk zawodowych proponujemy Ci również możliwość ukończenia studiów dwutorowych. Na naszej stronie dla praktykantów znajdziesz przegląd proponowanych przez nas programów studiów.

Dowiedz się jeszcze więcej

 Usuń zaznaczone