Ekonomika przedsiębiorstw – zarządzanie rynkami cyfrowymi

Chcesz połączyć studia z zakresu ekonomiki przedsiębiorstw o specjalności zarządzanie rynkami cyfrowymi z praktyczną nauką zawodu? Już teraz podejmij studia dwutorowe z indywidualnym tokiem nauczania w firmie winkler!

Twoje zadania

Oferujemy Ci możliwość dokładnego zapoznania się z pracą działów naszej firmy, których obszarami działania są procesy biznesowe, IT, sprzedaż, zarządzanie produktem i logistyka. Od samego początku będziesz częścią naszego zespołu i nauczysz się podstawowych umiejętności biznesowych, zdobędziesz również wiedzę z zakresu cyfrowej transformacji w handlu. Będzie to również wiedza z zakresu technologii informatycznych i zarządzania danymi, jak również digitalizacji procesów w całym łańcuchu wartości.

Będziesz brać aktywny udział w codziennej pracy każdego z działów, stopniowo przejmując odpowiedzialność za realizację własnych działań i współpracując przy projektach z zakresu zarządzania procesami biznesowymi.

Podczas studiów dwutorowych zdobędziesz aktualną wiedzę branżową, połączoną z kompetencjami społecznymi, wiedzą z zakresu ekonomiki przedsiębiorstw oraz gotowością do szybkiego przyswajania nowości z zakresu technologii.

Czego oczekujemy

Warunki:
Matura

Wymagania:
Zainteresowania z dziedziny IT, ciekawość, zaangażowanie i zorientowanie na cele, zdolność komunikacji i uczenia się, zdolność myślenia koncepcyjnego

Miejsca kształcenia

Zarządzanie procesami biznesowymi, IT, sprzedaż, zarządzanie produktem, marketing, magazyn i logistyka

We współpracy z:
Uniwersytet Krajowy Badenii-Wirtembergii (DHBW), kampus Stuttgart

Po zakończeniu kształcenia

Po ukończeniu studiów dwutorowych czekają na Ciebie odpowiedzialne stanowiska w obszarze zarządzania procesami biznesowymi.

Nasze korzyści

Work Life Balance

Dzięki przyjaznym dla pracowników i ich rodzinom godzin pracy nasi pracownicy mogą elastycznie ustalać godziny pracy w zależności od zakresu swoich obowiązków.

Dodatki urlopowe i świąteczne

winkler gwarantuje swoim pracownikom dodatki urlopowe i świąteczne. Są one wypłacane w czerwcu lub listopadzie.

Aplikacja dla pracowników

winklerApp to platforma wymiany informacji przeznaczona dla naszych pracowników. Pracownicy otrzymują dostęp do niej jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

30 dni urlopowych

Dni urlopowe

Nasi pracownicy mogą w porozumieniu z przełożonym wykorzystywać urlopy wedle własnego uznania. Wymiar przysługującego urlopu jest wyższy niż ustawowe minimum.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pozostałe studia dwutorowe

A może jednak praktyka?

Nie możesz znaleźć nic odpowiedniego? W firmie winkler masz możliwość odbycia praktyki.

Dowiedz się jeszcze więcej

 Usuń zaznaczone