Ekonomika przedsiębiorstw – handel (m/ż)

Chcesz połączyć studia z zakresu ekonomiki przedsiębiorstw z praktyczną nauką zawodu? Podejmij studia dwutorowe z indywidualnym tokiem nauczania w firmie winkler!

Twoje zadania

Oferujemy Ci możliwość dokładnego zapoznania się z pracą działów naszej firmy, których obszarami działania są sprzedaż, zarządzanie produktem/zakup, finanse i rachunkowość, zasoby ludzkie, marketing, procesy biznesowe i logistyka. Od samego początku będziesz członkiem naszego zespołu, przechodząc przez różne działy i szczegółowo zapoznając się z naszą firmą i naszymi produktami.

Będziesz brać aktywny udział w codziennej pracy każdego z działów, stopniowo przejmując odpowiedzialność za realizację własnych działań i współpracując przy projektach. W ten sposób zbudujesz podstawy pozwalające podjąć pracę we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa.

Podczas studiów dwutorowych zdobędziesz solidne kwalifikacje biznesowe, jak również szczegółową wiedzę z zakresu istotnych kompetencji handlowych.

Czego oczekujemy

Warunki:
Matura

Wymagania:
Wysoka motywacja własna, zaangażowanie i zorientowanie na cele, kontaktowość, zdolność komunikacji i uczenia się, dobra znajomość języka angielskiego

Miejsca kształcenia

Zaopatrzenie/zakupy, procesy biznesowe, magazyn i logistyka, finanse i rachunkowość, zasoby ludzkie, marketing, sprzedaż, eksport

We współpracy z:
Uniwersytet Krajowy Badenii-Wirtembergii (DHBW), kampus Stuttgart

Po zakończeniu kształcenia

Po ukończeniu studiów dwutorowych czekają na Ciebie różnego rodzaju odpowiedzialne stanowiska, na przykład w dziale zakupów, zasobów ludzkich, marketingu lub w obszarze procesów biznesowych.

Nasi studenci mówią

„Podczas praktyki w firmie winkler zdobywam doświadczenia, których nie ma w żadnym podręczniku. Tu mam szansę przejęcia odpowiedzialności od samego początku i mogę stale się rozwijać”.

Jonas Wiest, student kierunku Ekonomika przedsiębiorstw – handel

Nasze korzyści

Work Life Balance

Dzięki przyjaznym dla pracowników i ich rodzinom godzin pracy nasi pracownicy mogą elastycznie ustalać godziny pracy w zależności od zakresu swoich obowiązków.

Dodatki urlopowe i świąteczne

winkler gwarantuje swoim pracownikom dodatki urlopowe i świąteczne. Są one wypłacane w czerwcu lub listopadzie.

Aplikacja dla pracowników

winklerApp to platforma wymiany informacji przeznaczona dla naszych pracowników. Pracownicy otrzymują dostęp do niej jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

30 dni urlopowych

Dni urlopowe

Nasi pracownicy mogą w porozumieniu z przełożonym wykorzystywać urlopy wedle własnego uznania. Wymiar przysługującego urlopu jest wyższy niż ustawowe minimum.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pozostałe studia dwutorowe

A może jednak praktyka?

Nie możesz znaleźć nic odpowiedniego? W firmie winkler masz możliwość odbycia praktyki.

Dowiedz się jeszcze więcej

 Usuń zaznaczone