RSW-Accounting & Controlling

Interesują Cię zagadnienia finansowe? Liczby, dane i statystyki to Twój świat? Zatem zorientowany na praktykę program studiów Rachunkowość Podatki Prawo Gospodarcze (RSW)- Controlling Rachunkowy będzie dla Ciebie idealny.

Twoje zadania

Twoim głównym obszarem studiów są finanse i rachunkowość. Ponadto będziesz intensywnie poznawać wszystkie inne obszary działalności, takie jak sprzedaż, zarządzanie produktem, zasoby ludzkie, marketing, procesy biznesowe i logistyka. Od samego początku będziesz uczestniczyć w codziennej pracy zespołów różnych działów. Dzięki dużemu zaangażowaniu będziesz stopniowo przejmować odpowiedzialność za realizację własnych zadań i współpracować przy projektach.

Podczas studiów dwutorowych zdobędziesz wiedzę teoretyczną z zakresu m.in. rachunkowości, instrumentów controllingu, planowania korporacyjnego, audytu finansowego i sprawozdawczości.

Studia dwutorowe w firmie winkler to doskonały start do udanej i różnorodnej kariery w dziedzinie finansów i rachunkowości.

Czego oczekujemy

Warunki:
Matura

Wymagania:
Wysoka motywacja własna, zaangażowanie i zorientowanie na cele, kontaktowość, zdolność komunikacji i uczenia się, zamiłowanie do liczb i zdolność logicznego myślenia

Miejsca kształcenia

Finanse i rachunkowość, zaopatrzenie/zakupy, procesy biznesowe, magazyn i logistyka, zasoby ludzkie, marketing, sprzedaż

We współpracy z:
Uniwersytet Krajowy Badenii-Wirtembergii (DHBW), kampus Stuttgart

Po zakończeniu kształcenia

Po ukończeniu studiów dwutorowych czekają na Ciebie różnego rodzaju odpowiedzialne stanowiska w obszarze finansów i rachunkowości, na przykład w dziale controllingu.

Nasi studenci mówią

„Podczas praktyk w firmie winkler poznaję różne działy i lokalizacje, co pomaga mi lepiej zrozumieć procesy wewnętrzne. Ponadto mam możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach i seminariach”.

Madlen Bross, studentka kierunku RSW-Accounting & Controlling

Nasze korzyści

Work Life Balance

Dzięki przyjaznym dla pracowników i ich rodzinom godzin pracy nasi pracownicy mogą elastycznie ustalać godziny pracy w zależności od zakresu swoich obowiązków.

Dodatki urlopowe i świąteczne

winkler gwarantuje swoim pracownikom dodatki urlopowe i świąteczne. Są one wypłacane w czerwcu lub listopadzie.

Aplikacja dla pracowników

winklerApp to platforma wymiany informacji przeznaczona dla naszych pracowników. Pracownicy otrzymują dostęp do niej jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

30 dni urlopowych

Dni urlopowe

Nasi pracownicy mogą w porozumieniu z przełożonym wykorzystywać urlopy wedle własnego uznania. Wymiar przysługującego urlopu jest wyższy niż ustawowe minimum.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pozostałe studia dwutorowe

A może jednak praktyka?

Nie możesz znaleźć nic odpowiedniego? W firmie winkler masz możliwość odbycia praktyki.

Dowiedz się jeszcze więcej

 Usuń zaznaczone