Ekonomika przedsiębiorstw – spedycja, transport i logistyka

Jeśli interesują Cię procedury i procesy logistyczne, to na studiach dwutorowych na kierunku Ekonomika przedsiębiorstw – spedycja, transport i logistyka będziesz w swoim żywiole!

Twoje zadania

Studia skończysz w jednym z największych centralnych magazynów części zamiennych do pojazdów użytkowych w Europie. Podczas zajęć praktycznych będziesz intensywnie zajmować się logistyką, zapewnieniem jakości, zorientowaną na sprzedaż gospodarką magazynową oraz reklamacjami i zwrotami. Poznasz również działy zajmujące się sprzedażą, zarządzaniem produktem, finansami i rachunkowością oraz procesami biznesowymi przedsiębiorstwa.

Będziesz brać aktywny udział w realizacji zadań różnych działów oraz przejmować coraz większą odpowiedzialność. Dzięki temu stworzysz dla siebie idealne podstawy dalszego rozwoju zawodowego.

Dwutorowe studia pozwolą Ci zdobyć kompleksowe podstawy wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, ze specjalizacją w obszarze spedycji, transportu i logistyki.

Czego oczekujemy

Warunki:
Matura

Wymagania:
Wysoka motywacja własna, zaangażowanie i zorientowanie na cele, kontaktowość, zdolność komunikacji i uczenia się, zainteresowanie procedurami i procesami logistycznymi

Miejsca kształcenia

Zaopatrzenie/zakupy, procesy biznesowe, magazyn i logistyka, finanse i rachunkowość, zasoby ludzkie, marketing, sprzedaż, eksport

We współpracy z:
Uniwersytet Krajowy Badenii-Wirtembergii (DHBW), kampus Heidenheim

Po zakończeniu kształcenia

Po ukończeniu studiów dwutorowych czekają na Ciebie różnego rodzaju odpowiedzialne stanowiska w obszarze logistyki. Będziesz mieć możliwość wykorzystania swoich podstawowych umiejętności w zakresie logistyki i rozbudowania ich.

Nasi studenci mówią

„Najbardziej podobają mi się różnorodność i zmiany lokalizacji. W firmie winkler od samego początku zachęca się do samodzielnej pracy i myślenia, ale zawsze masz u swojego boku zmotywowanego mentora.”

Moritz Ziegler, student Ekonomiki przedsiębiorstw – spedycja, transport i logistyka

Nasze korzyści

Work Life Balance

Dzięki przyjaznym dla pracowników i ich rodzinom godzin pracy nasi pracownicy mogą elastycznie ustalać godziny pracy w zależności od zakresu swoich obowiązków.

Dodatki urlopowe i świąteczne

winkler gwarantuje swoim pracownikom dodatki urlopowe i świąteczne. Są one wypłacane w czerwcu lub listopadzie.

Aplikacja dla pracowników

winklerApp to platforma wymiany informacji przeznaczona dla naszych pracowników. Pracownicy otrzymują dostęp do niej jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

30 dni urlopowych

Dni urlopowe

Nasi pracownicy mogą w porozumieniu z przełożonym wykorzystywać urlopy wedle własnego uznania. Wymiar przysługującego urlopu jest wyższy niż ustawowe minimum.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pozostałe studia dwutorowe

A może jednak praktyka?

Nie możesz znaleźć nic odpowiedniego? W firmie winkler masz możliwość odbycia praktyki.

Dowiedz się jeszcze więcej

 Usuń zaznaczone